ساخت وبلاگ نمونه سوال امتحانی لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
چرا استفاده از محصولات چرم طبیعی را توصیه می کنیم؟

چرم زیور آلات

چرا استفاده از محصولات چرم طبیعی را توصیه می کنیم؟

استحکام:
چرم طبیعی علاوه بر دوام، دارای استحکام بالایی نیز می‌باشد . مراد این است که در ارتفاع استفاده، در پیش‌روی دست اندرکاران گوناگون از مقاومت بالایی برخوردار هست و به آسانی از بین نمی‌رود .

“چرم
نفس می‌کشد!” این صحبت کاملاً صحیح است! مجسم نمائید که به زمان یک سال یا بیش‌تر، اتاقی را کنار گذاشتن کرده و در آن را قفل کرده باشید . پس از این بازه تمام اتاق مالامال از قارچ و کپک خواهد بود . چرا که هوا در آن جریان نداشته هست . در حالی که در حالتی که این اتاق دریچه‌ای داشت که هوا از طریق آن جریان پیدا می‌کرد این اتفاق نمی‌افتاد .

هم اکنون به این نکته اعتنا نمائید که در صورتیکه وسایل خویش را در کیف و حفاظ چرمی قرار دهید یا این که از البسه‌ی چرم ارگانیک استفاده نمائید، و یا در حالتی که کفش تمام چرم بپوشید، هوا به خیر در آن ها جریان داشته و از تشکیل هر نوع قارچ و کپک پرهیز میگردد .

کمربند

انعطاف
پذیری: چرم شکننده و کم آب نمیباشد . هر چه بیش‌تر هم از آن به کار گیری شود نرم‌تر و مطلوب‌تر می شود . این خواص موجب می شود که استعمال از آن در گذر برهه زمانی شما را خوشنودتر نماید .

مقرون
به صرفه بودن: در صورتی‌که چه در وحله‌ی اول به حیث میرسد که این جنس گران ارزش می باشد البته با دقت به تداوم و استحکامی که دارد، زیاد مقرون به صرفه‌تر از انواع دیگر تولیدات است .

دوست‌دار
محفظه زیست: با توجه به این که چرم ماده‌ای ارگانیک است، محفظه زیست را آلوده نمی کند و تجزیه پذیر میباشد .

بوی
خوش: در مقایسه با انواع منسوجات مصنوعی، چرم طبیعی دارای بوی ارگانیک و خوبی است . پارچه‌ها و اقلام پلاستیکی و تصنعی و مصنوعی دارای بویی شیمیایی میباشند که با گذر کرد دوران نیز شدیدتر می‌شود و شما و سایرافراد را آزار می دهد .


در
نتیجه بایستی گفت، چرم یک عدد از مطلوب‌ترین و محبوب‌ترین موادی می‌باشد که می توانید وارد معاش خویش نموده و حضورش را پاس بدارید!


برچسب ها : کمربند ,
+ نوشته شده در دوشنبه 15 بهمن 1397ساعت 19:27 توسط علی پور | | تعداد بازدید : 2